reklamı kapat

POPÜLER

Gelişmiş aktivite takip özellikleri sunan akıllı saat: Polar M430 [Video]

2014 yılında M400 isimli uygun fiyatlı aktivite takip cihazını satışa sunan Polar, yeni cihazıyla daha üst seviyede aktivite takibi yapmak isteyenleri hedef alıyor. Polar M430 ismi verilen bu yeni cihaz, elden geçirilmiş tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Tasarım olarak çok büyük yenilikler geçirmeyen ve genel hatlarıyla seriye sadık kalan M430’un tasarımsal anlamda en önemli yeniliği değiştirilebilir kayışlar oluyor. M400’de sabit kayış bulunduğu için cihazı kişiselleştirmek mümkün olmuyordu. Değişen kayışlar sayesinde farklı renklerde kayışlar kullanılarak kişinin tarzı cihaza yansıtılabiliyor. Kayışların delikli yapısı terlemeyi engelliyor ve cildin nefes almasını sağlıyor. 5 butonlu tasarımı koruyan cihazda tek renkli ekrana yer veriliyor. Renkli ekran kullanılmaması kullanım süresini önemli ölçüde artırıyor. Optik kalp sensörüne sahip olan cihaz, çoğu akıllı saat veya aktivite takip cihazının aksine 2 adet yerine 6 adet LED kullanarak ölçüm yapıyor ve böylece daha doğru kalp ritmi ölçümü yapmayı vadediyor. Dahili GPS ile 7/24 aktivite takibi vadeden aktivite takip cihazı ayrıca suya da dayanıklılık gösteriyor.

229 euro fiyat etiketine sahip cihazın ön siparişinin bu ay sonunda başlaması bekleniyor. Polar M430’un özelliklerini gösteren tanıtım videosuna haberin görseli üzerinden ulaşabilir ve cihazın detaylarına göz atabilirsiniz.