reklamı kapat

POPÜLER

Aktivite takip bilekliği Polar Loop 2 bildirimleri bileğinize taşıyor [Video]

Aktivite bilekliklerinin sayısı artıkça rekabet de aynı oranda artıyor. Bu noktada aktivite takibinden daha fazlasını sunan bileklikler de ön plana çıkıyor. Polar‘ın Loop 2 modeli de hem aktivite takibi yapıyor hem de bildirimleri bileğinize getiriyor.

Bildirim uyarıları yapan aktivite bileklikleri hayatımızda bir yenilik değil. Loop 2 de onlardan biri olmaya hazırlanıyor. Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olan Loop 2’nin boyutu ayarlanabiliyor. Yumuşak silikon malzemeden üretilmiş olan bileklik bildirim ve uyarıları LED ışıklar aracılığıyla yapıyor. Aktivite bilekliklerinde olduğu gibi Loop 2 de çeşitli hedefler belirlemenizi sağlıyor ve o hedeflere ulaşmanız için sizi motive ediyor. Bileklik günlük aktiviteleri dinlenme ve oturma da dahil olmak üzere beş farklı yoğunluk seviyesinde inceliyor. Ayrıca bileklik ne kadar kalori yaktığınızı, kaç adım atıp ne kadar mesafe katettiğinizi de ölçüyor. Hatta 55 dakika boyunca oturursanız size hareket etmeniz için bildirim gönderiyor. Gece olduğunda ise uyku takibi moduna geçiyor.

Loop 2’nin bildirim özelliği ise ne yazık ki sadece iOS işletim sistemi için geçerli. Gelen aramalarda, mesajlarda ve yaklaşan etkinliklerde bileklik titreyerek kullanıcıyı uyarıyor. Sadece 36 gram ağırlığında olan bileklik 38 mAh gücündeki piliyle 8 güne varan kullanım imkanı sunuyor. Bluetooth ile mobil cihazlara bağlanan bileklik Polar Flow uygulamasıyla uyumlu olarak çalışıyor. Polar Loop 2 yurt dışında 119,95 dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

VİDEO