reklamı kapat

POPÜLER

Aktivite takip bilekliğinde mücevher şıklığı: Ringly GO

Söz konusu akıllı yüzükler olduğunda hala istediğimiz noktaya gelemedik. Ringly de görece şık tasarımına rağmen gölgede kalan akıllı yüzük firmalarından biriydi. Kickstarter çıkışlı Ringly, yüzüğün yeterli olmadığını anlamış olacak ki koleksiyonundaki akıllı bileklik alternatiflerini genişletiyor.

Ringly’nin sunduğu tasarımlar daha çok aksesuarlarda büyük taşların kullanımını seven kullanıcılara hitap ediyor. Ancak firmanın en büyük avantajlarından biri dışarıdan bakıldığında akıllı yüzüğün ya da bilekliğin standart bir mücevherden farksız görünmesi. Böylelikle hem şık bir aksesuara hem de bildirim ve aktivite takibine aynı anda sahip olabiliyorsunuz. Firmanın yeni aktivite bilekliği Ringly GO da bu tasarım anlayışından fazla uzaklaşmıyor ancak daha günlük bir görünümü benimsiyor.

Ringly’nin bir önceki akıllı bilekliği oldukça şık bir gövdeyle geliyordu. Bu da bilekliği gün içinde kullanmayı zorlaştıran bir detaydı. Yeni bileklik Blush ve Black olmak üzere iki farklı deri kayışla geliyor. Önceki modele nazaran çok daha spor ancak aynı zamanda şık görünüme sahip olan bilekliklerde kullanılan işlenmiş taş alternatifi ise şimdilik iki farklı modelle sınırlı. 24 ile 48 saat arası bir kullanım süresi sunan Ringly GO alışılmış aktivite takip özelliklerine sahip. Adım ve mesafe ölçebilen bileklik yaktığınız kalorileri de belirtiyor. Akıllı telefonunuzdan gelen bildirimleri de ileten Ringly GO’da kişiselleştirilmiş bildirimler için 5 farklı renkte ışık seçeneği ve 4 farklı titreşim ayarı yer alıyor. Bilekliği kişiselleştirmek ve veri takibinde bulunmak için mobil uygulamasını kullanmak yeterli. Ringly GO 125 dolar yurt dışı fiyatıyla resmi sitesi üzerinden satışta.