reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Luxe

Premium aktivite takip bilekliği Fitbit Luxe ortaya çıktı

Giyilebilir ürün pazarının en büyük isimlerinden Fitbit, ürün gamını genişletmeyi sürdürüyor. Bu sefer aktivite takip bilekliği Fitbit Luxe ortaya çıktı.

Fitbit Luxe, Roland Quandt tarafından sızdırılan son ürün oldu. Şık bir tasarıma sahip olan giyilebilir cihaz, farklı renklerde geliyor.

Silikon kayış kullanan ve genel olarak ince olduğu görülen ürün, bünyesinde renkli bir OLED ekran barındırıyor. Ancak henüz ekran boyutu ya da ekran çözünürlüğü hakkında bir bilgimiz bulunmuyor.

Henüz fiyatı da belli olmayan Luxe, söylendiği kadarıyla her kalemde egzersiz takibi gerçekleştirebiliyor ve metal gövdesiyle hem dayanıklı hem de premium bir hava oluşturuyor.

Pil ömrü de maalesef henüz belli olmayan Fitbit Luxe, sürpriz olmayacağı üzere nabız ölçümü yapabiliyor ve aynı zamanda uyku takibi gerçekleştirebiliyor.

Yerleşik olarak GPS’e sahip olmadığı aktarılan ürün (GPS verisini bağlı telefondan alıyor), pazarda ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Luxe ileride Türkiye’de de satılacaktır

Aktivite takip bilekliği pazarı doymuş durumda ancak seçenekler artıyor. Bu pazarın son dönemde en çok dikkat çekeni ise Xiaomi Mi Band 6 olmuştu.

İleride Türkiye pazarında resmi garantili olarak satılacak akıllı bileklik, isterseniz şu an yurt dışından da olsa Türkiye’de elde edilebiliyor.

Xiaomi Mi Band 6 özellikle büyüyen ekranıyla çok ses getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor