reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6, Türkiye’de elde edilebilir hale geldi; işte fiyat

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin yenisi Xiaomi Mi Band 6, resmi garantili olmasa da Türkiye’de elde edilebilir hale geldi. İşte detaylar;

Xiaomi Mi Band 6, en son Mi Fit uygulaması üzerinden gelen ilk güncellemesi ile gündeme gelmişti. Bileklik bu güncelleme ile uyku nefes kalitesi özelliği kazanmıştı.

Şimdi ise modelin büyük bir satış kanalında tam 597 TL‘den Türkiye satışı başladı. Bu satış resmi garantili değil ve satın aldığınız zaman ürün kapınıza yurt dışından geliyor.

Satış kanalına göre normal fiyatı 469 TL olan Mi Band 6, 26 TL kargo ve 101 TL gümrük vergisi ile 597 TL’ye kadar çıkıyor. Bu ürün için ulaşılan bu fiyat etiketi elbette çok yüksek seviyede yer alıyor.

Mi Band 6’nın açıklanan normal yurt dışı fiyatı 35 dolar seviyesinde yer alıyor. Bilekliğin NFC’li sürümü ise 42 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip.

Xiaomi Mi Band 6 modelinin halen Türkiye pazarına “resmi garantili olarak” ne zaman geleceği bilinmiyor. Aynı şekilde halen Türkiye’ye hangi sürümün geleceği de belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 6 Türkiye’de resmi olarak da satılacak

Kısaca hatırlamak adına üründe 1,56 inç renkli ve dokunmatik AMOLED ekran bizleri karşılıyor.

İki farklı versiyona (NFC’li ve NFC olmayan) sahip olan bileklik, SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabiliyor. 125 mAh pili olan Mi Band 6, bununla 14 güne kadar kullanım ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli