reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Band Türkiye

OPPO Band akıllı bileklik Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

OPPO Band akıllı bileklik modeli sonunda Türkiye pazarında da elde edilebilir hale geldi. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

OPPO Band, kısa süre önce Türkiye satışları başlayan Reno 5 ve Reno 5 Lite ile beraber OPPO Türkiye’nin resmi sitesindeki yerini almıştı.

Kısa süre önce ise 349 TL fiyat etiketiyle beraber Türkiye garantili resmi satış başladı. Ürün şimdilik sadece siyah renkte ve silikon kayışla geliyor.

Akıllı bilekliğin normal versiyonu yurt dışında 28 dolar, daha şık metal çerçeveli sürümü ise 35 dolar fiyata sahip.

Hatırlamak adına 1,1 inç boyutunda AMOLED ekranla gelen ve uyku ile detaylı aktivite takibi yapabilen bileklik, elbette su geçirmiyor, birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor ve sürekli nabız yanında SpO2 ölçümü de yapabiliyor.

Pili 1,5 saatte dolabilen ve toplam 12 günlük bir kullanım ömrü sunan akıllı bileklik OPPO Band, NFC ile destekli yerlerde kablosuz ödeme işlemleri için de kullanılabiliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Band akıllı bileklik direkt olarak Xiaomi Mi Band 6 karşısına çıkıyor

Hep söylediğimiz gibi günümüzde hemen herkes (iPhone kullanıcıları dahil) akıllı bileklik denildiği zaman Xiaomi Mi Band‘lara yöneliyor. Özellikle Türkiye’de satışa çıkan Mi Band 6 çok beğeniliyor.

Türkiye’de çok ciddi bir OPPO imzalı Android telefon kullanıcısı bulunuyor ancak yine de birçok kişinin Band yerine Mi Band 6 tercih edeceği düşünülüyor.

Yine de tanıtım videosu aşağıda yer alan OPPO akıllı saati pahalı bulan OPPO Android telefon sahiplerinin OPPO Band’a bir şans vereceğini düşünüyoruz.

İlgili Video