reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Band akıllı bileklik
OPPO Band Türkiye
OPPO Band akıllı bileklik

OPPO Band akıllı bileklik tanıtıldı; işte uygun fiyatı ve özellikleri

Kısa süre önce tanıtılan Reno4 ve Reno4 Pro yalnız gelmedi. Firma aynı zamanda OPPO Band akıllı bileklik modelini de tanıttı. İşte fiyat ve özellikleri;

OPPO’nun Xiaomi Mi Band 4 rakibi akıllı bileklik modeli OPPO Band sonunda resmi olarak karşımızda. Şık görünen model, iki farklı gövde yapısına sahip. Burada özellikle metal çerçeveye sahip versiyon dikkat çekiyor. 1,1 inç boyutunda AMOLED ekranla gelen ve uyku ile detaylı aktivite takibi yapabilen bilekliğin, Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor. Elbette su geçirmeyen bileklik, birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor ve sürekli nabız yanında SpO2 ölçümü de yapabiliyor. Pili 1,5 saatte dolabilen ve toplam 14 günlük bir kullanım ömrü sunan akıllı bileklik OPPO Band, NFC ile destekli yerlerde kablosuz ödeme işlemleri için de kullanılabiliyor. Modelin normal versiyonu sadece 28 dolar fiyata sahip. Daha şık metal çerçeveli sürüm içinse 35 dolar gibi yine düşük sayılacak bir ücretin verilmesi gerekiyor. Satış ilk olarak Çin’de başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Band dikkat çekerken, önümüzdeki ay OPPO Watch akıllı saat de Türkiye’ye geliyor

Hatırlamak adına model 41 mm ile 46 mm gövde boyutu ve 1,6 inç ile 1,91 inç boyutlarında AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Su geçirmeyen akıllı saat, gücünü Snapdragon Wear 2500 işlemciden ve düşük güç odaklı Apollo 3 çipinde alıyor. Yeni Apple Watch’lar gibi EKG / ECG özelliğiyle gelen OPPO Watch akıllı saat, Google WearOS temelli ColorOS Watch işletim sistemi üstüne kuruluyor. Her kalemde aktivite takibi yapabilen, bunlar arasına uyku takibini dahil eden ve sporları otomatik tanıyabilen akıllı saat, eSIM desteğiyle desteklenen bölgelerde telefonlardan bağımsız hale gelebiliyor. Saat normalde 40 saatlik pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu moduyla bu süre 21 güne kadar çıkıyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER