reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 OPPO Band akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 4 rakibi OPPO Band için çıkan önemli detaylar

 - Güncelleme: 05 Haziran 2020 14:45

Türkiye’de ses getiren teknoloji firmalarından olan OPPO‘nun Xiaomi Mi Band 4 rakibi OPPO Band akıllı bileklik modelinden önemli detaylar var.

OPPO’nun kısa süre önce ne olduğu anlaşılamayan bir ürün ortaya çıkmış ve kısa süre önce de bunun Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik olduğu netleşmişti. OPPO Band adına sahip olan model, iki farklı gövde yapısına sahip. Renkli ekranla gelen ve uyku ile aktivite takibi yapabilen bileklik, söylendiği kadarıyla haziran ayında raflardaki yerini alıyor. Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz OPPO Band, halen kaça satılacak bilinmiyor. Ancak çok pahalı olması kesinlikle beklenmeyen bileklik, bir VOOC hızlı şarj teknolojisine sahip olabilir deniyor. Garip olsa da yüksek su geçirmezlik sunmayacak denilen bileklik, dokunmatik bir ekran da kullanmıyor. Ancak bu şimdilik çok da doğru durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Band dikkat çekerken, esas önemli giyilebilir ürün OPPO Watch akıllı saat Türkiye’de de satılacak

Hatırlamak adına model 41 mm ile 46 mm gövde boyutu ve 1,6 inç ile 1,91 inç boyutlarında AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Su geçirmeyen akıllı saat, gücünü Snapdragon Wear 2500 işlemciden ve düşük güç odaklı Apollo 3 çipinde alıyor. Yeni Apple Watch’lar gibi EKG / ECG özelliğiyle gelen OPPO Watch akıllı saat, Google WearOS temelli ColorOS Watch işletim sistemi üstüne kuruluyor. Her kalemde aktivite takibi yapabilen, bunlar arasına uyku takibini dahil eden ve sporları otomatik tanıyabilen akıllı saat, eSIM desteğiyle desteklenen bölgelerde telefonlardan bağımsız hale gelebiliyor. Saat normalde 40 saatlik pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu moduyla bu süre 21 güne kadar çıkıyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER