reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Band Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 rakibi OPPO Band ortaya çıktı

Türkiye’de ses getiren teknoloji firmalarından olan OPPO, bu sefer Xiaomi Mi Band 4 rakibi OPPO Band ile gündemde bulunuyor.

OPPO’nun hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda tam olarak anlam verilemeyecen ilginç bir ürünü ortaya çıkmıştı. Bu ürün kayıt görselleri üstünden kendisini göstermiş ve tam olarak anlaşılmamış olsa da bir akıllı bileklik gibi görünüyor denilmişti. İşte bu ürünün tahmin edildiği gibi Xiaomi Mi Band 4 rakibi bir akıllı bileklik olduğu kısa süre önce netleşti. OPPO Band adına sahip olacak model, aşağıda görebileceğiniz üzere iki farklı gövde yapısına sahip. Özellikle soldaki versiyonu şık duran ve dikkat çeken ürün, renkli ekrana sahip ve uyku ile aktivite takibi yapabiliyor deniyor. Bu arada firmadan bir de ENCO W51 isimli, yine aşağıda görebileceğiniz Apple AirPods Pro‘yu akıllara getiren bir kablosuz kulaklık da geliyor. Modellerin haziran ayında lanse edileceği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Band merak edilirken, OPPO Watch akıllı saat modeli de bulunuyor

Biliyorsunuz model 41 mm ile 46 mm gövde boyutu ve 1,6 inç ile 1,91 inç boyutlarında AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Su geçirmeyen akıllı saat, gücünü Snapdragon Wear 2500 işlemciden ve düşük güç odaklı Apollo 3 çipinde alıyor. Yeni Apple Watch’lar gibi EKG / ECG özelliğiyle gelen OPPO Watch akıllı saat, Google WearOS temelli ColorOS Watch işletim sistemi üstüne kuruluyor. Her kalemde aktivite takibi yapabilen, bunlar arasına uyku takibini dahil eden ve sporları otomatik tanıyabilen akıllı saat, eSIM desteğiyle desteklenen bölgelerde telefonlardan bağımsız hale gelebiliyor. Saat normalde 40 saatlik pil ömrü sunuyor. Güç tasarrufu moduyla bu süre 21 güne kadar çıkıyor.

İlgili Video