reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Tiguan X

SUV doyumsuzluğu; Volkswagen Tiguan X kameralara yakanlandı!

Alman otomotiv devi Volkswagen, SUV sınıfında yeterince modeli olduğunu düşünmemize rağmen yeni modellere doymuyor. Adı Tiguan X olabilecek yeni bir araç kameralara yakalandı!

Son yıllarda popülaritesini en çok arttıran segmentlerden biri şüphesiz ki SUV’ler. Artık tüm dünyada aileler geniş hacimli ve normal araçlardan daha yüksek olan SUV’leri tercih etmeye başladı. Sedan araçların koltuğu kapan SUV’ler, hemen hemen her markanın gözdesi konumunda. Otomotiv üreticileri hali hazırda ürün yelpazelerinde birden fazla SUV bulunmasına rağmen yeni model çalışmalarına ara vermiyorlar. Bu markalardan biri de Volkswagen. Bünyesinde  T-Roc, Tiguan, Touareg gibi birçok SUV bulunduran marka görünüşe göre bir yenisini daha tanıtmaya oldukça yakın. Tiguan temelli olduğu düşünülen ve adının Tiguan X olduğu tahmin edilen bir model objektiflere yakalandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen SUV’ye doymuyor!

Öncelikle Volkswagen Tiguan’ın bir makyaj aşamasında olduğunu belirtmek gerek. Gerek tasarımının gerek ise donanımlarının günümüze ayak uydurması beklenen model için son aşamalara gelinmişti. Biraz önce bahsettiğimiz gibi kameralara yakalanan modelin adının da Tiguan X olduğu söyleniyor. Yani makyajlı Tiguan ile büyük benzerlikler taşıması olası. Model için herhangi bir resmi bilgi yok. Hatta adı bile   kesin değil. Asya pazarı için satılması beklenen model için resmi bilgiler edinmek istiyorsak biraz daha beklememiz gerekecek. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Skoda Laura; markanın yeni dijital asistanıyla tanışın