reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Band

Xiaomi Mi Band rakibi OPPO Band Türkiye’de satışa çıkıyor

Reno 4 ve Reno 4 Pro ile lanse edilen OPPO Band akıllı bileklik modeli yakında Türkiye pazarında da elde edilebilir olacak.

Çünkü OPPO Band, kısa süre önce Türkiye satışları başlayan Reno 5 ve Reno 5 Lite ile beraber OPPO Türkiye’nin resmi sitesindeki yerini aldı.

Ürünün henüz büyük satış kanallarında satışı yok. Bu açıdan şimdilik resmi Türkiye fiyatını bilmiyoruz. Ancak akıllı bilekliğin normal versiyonu yurt dışında 28 dolar, daha şık metal çerçeveli sürümü ise 35 dolar fiyata sahip.

Hatırlamak adına 1,1 inç boyutunda AMOLED ekranla gelen ve uyku ile detaylı aktivite takibi yapabilen bileklik, elbette su geçirmiyor, birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor ve sürekli nabız yanında SpO2 ölçümü de yapabiliyor.

Pili 1,5 saatte dolabilen ve toplam 12 günlük bir kullanım ömrü sunan akıllı bileklik OPPO Band, NFC ile destekli yerlerde kablosuz ödeme işlemleri için de kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Band akıllı bileklik modelinin Türkiye’de şansı biraz düşük olabilir

Çünkü hemen herkes (iPhone kullanıcıları dahil) akıllı bileklik denildiği zaman Xiaomi Mi Band‘lara yöneliyor. Özellikle Türkiye’de satışa çıkan Mi Band 6 çok beğeniliyor.

Ancak yine de şunu unutmamak gerekiyor. Türkiye’de çok ciddi bir OPPO Android telefon kullanıcısı bulunuyor. Bu kişilerin böyle bir ürüne ilgi göstereceğini düşünüyoruz.

Özellikle de firmanın tanıtım videosu aşağıda yer alan akıllı saatini pahalı bulan OPPO Android telefon sahipleri.

İlgili Video