reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2

Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2 için ilk bilgiler ortaya çıktı

Türkiye satış ihtimali olan giyilebilir ürünler Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2 için ilk bilgiler ortaya çıktı. Modeller yolda bulunuyor.

İlk sürümleri Türkiye’de satılan akıllı saat Oppo Watch 3 ve akıllı bileklik Oppo Band 2, 2022 bitmeden resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor. Yeni ürünlerden üç farklı versiyonunun olduğu iddia edilen Watch 3, aktarıldığı kadarıyla yerini alacağı modelden daha yüksek pil ömrü sunacak. Ekran gövde oranının artacağı aktarılan akıllı saat, dört farklı renkte hazırlanıyor. Kaynaklara göre ürün için tam olarak siyah, gümüş, koyu gri ve açık altın renkleri sunulacak. Yine kare yapıda olması ve kavisli kenarlar taşıması beklenen ürün, oldukça modern bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Akıllı bileklik Oppo Band ise aynı kaynağa göre siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renkte hazırlanıyor. Oppo Band modelini NFC ve SpO2 ile tasarladığı aktarılan Oppo, bu bütçe dostu olacak ürün ile detaylarına burada yer verdiğimiz Xiaomi Smart Band 7 karşısına çıkmak istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2, ileride Türkiye’de satılabilir. Ancak bu kesinlikle kesin değil. Bunu diyoruz çünkü Oppo Türkiye uzun süredir yeni ürünlerini Türkiye pazarına getirme konusunda büyük adımlar atmıyor. Türkiye’de fabrikası bulunan ve telefon üreten firma, Reno serisinin güncel modellerini dahi Türkiye pazarına getirmemiş durumda.

Not: Görsel temsilidir.

Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Oppo’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti