reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find N

OPPO yeni katlanabilir telefonlar üzerinde çalışıyor

Türkiye’de resmi olarak yer alan büyük Çin firmalarından OPPO, yeni katlanabilir telefonlar üzerinde çalışıyor.

Sağlam bir kaynağa göre OPPO spesifik olarak iki farklı yeni katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Firmanın ilk katlanabilir telefonu, detaylarına burada yer verdiğimiz, aynı zamanda yukarıda da görebileceğiniz kompakt Find N modeli olmuştu. Türkiye’ye gelmeyen bu telefondan önemli bilgiler elde eden firma, yeni modelleri direkt olarak Samsung Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold karşısına konumlandırmak istiyor. Bu bağlamda cihazlardan birisi dikey, diğeri ise yatay katlanmalı gövde üzerine kuruluyor. 120 Hz ekranlar taşıyacağı aktarılan bu yeni katlanabilir telefonlar, Qualcomm Snapdragon ve MediaTek Dimensity işlemcilere sahip farklı versiyonlar ile karşımıza çıkabilirler.

OPPO elbette başka ürünler üzerinde de çalışıyor. Örneğin kısa süre önce ilk sürümleri Türkiye’de de satılan akıllı saat OPPO Watch 3 ve akıllı bileklik OPPO Band 2 için “2022 bitmeden resmi olarak lanse edilecekler” haberi ses getirmişti. Yeni ürünlerden üç farklı versiyonunun olduğu iddia edilen Watch 3, aktarıldığı kadarıyla yerini alacağı modelden daha yüksek pil ömrü sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ekran gövde oranının artacağı aktarılan akıllı saat, dört farklı renkte hazırlanıyor. Kaynaklara göre ürün için tam olarak siyah, gümüş, koyu gri ve açık altın renkleri sunulacak. Yine kare yapıda olması ve kavisli kenarlar taşıması beklenen ürün, oldukça modern bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Akıllı bileklik Band ise aynı kaynağa göre siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renkte hazırlanıyor. Ürünü NFC ve SpO2 ile tasarladığı aktarılan şirket, bu bütçe dostu olacak ürün ile detaylarına burada yer verdiğimiz Xiaomi Smart Band 7 karşısına çıkmak istiyor.

Yeni OPPO ürünleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Oppo’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti