reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6, Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyat

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin yenisi Xiaomi Mi Band 6, Türkiye’de büyük bir satış kanalında elde edilebilir hale geldi.

Xiaomi Mi Band 6, geçtiğimiz hafta büyük bir satış kanalında tam 597 TL‘den satışa çıkmıştı. Ancak bu satış yurt dışından Türkiye’ye göndermek şeklinde yapılıyordu.

Şimdi aynı satış kanalında direkt olarak Türkiye stokları üzerinden satış başladı. Belirtilmiyor olsa da yüksek ihtimalle Xiaomi Türkiye garantili ürün için belirlenen fiyat 449 TL seviyesinde yer alıyor.

Fiyat etiketi yerini aldığı modellere oranla daha yüksek olan ürün, ilerleyen zamanda daha ucuz hale gelecektir. Hatta modelin çok kısa sürede 350 TL bandına ineceğini düşünüyoruz. Bu açıdan bilekliği almak için çok acele etmemekte fayda var.

Mi Band 6’nın açıklanan normal yurt dışı fiyatı 35 dolar seviyesinde bulunuyor. Bilekliğin NFC’li sürümü ise 42 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 6 Türkiye’de resmi olarak da satılacak

Kısaca hatırlamak adına üründe 1,56 inç renkli ve dokunmatik AMOLED ekran bizleri karşılıyor. Bu ekran ince çerçeveler ile sunulan deneyimi oldukça artırıyor.

İki farklı versiyona (NFC’li ve NFC olmayan) sahip olan bileklik, SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabiliyor. 125 mAh pili olan Mi Band 6, bununla 14 güne kadar kullanım ömrü getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli