reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Smart Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Resmi garantisiz Xiaomi Mi Band 5 Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli, garantisiz olarak bir satış kanalı üzerinden Türkiye’de satışa sunuldu. 

Biliyorsunuz global pazara çok yakında Xiaomi Mi Smart Band 5 adı altında sunulacak Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli, geçtiğimiz gün Türkiye’de yurt dışından getirilerek satılıyor haberiyle gündem olmuştu. Satın alanlara 15 iş günü içerisinde gümrük sorunu olmadan ulaştırılan ürün için istenen fiyat 369 TL seviyesinde yer alıyordu. Şimdi ise Mi Band 5 akıllı bileklik için başka bir satış platformunda Türkiye’den direkt stok ile satış başladı. Burada resmi garantisiz versiyona istenen fiyat ise aşağıda da görebileceğiniz üzere 329 TL seviyesinde yer alıyor. Modelin resmi garantili satışı ne zaman başlayacak ya da garantili Türkiye fiyatı kaç TL olacak henüz bilinmiyor. Ancak bunun da yakında belli olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli