reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Smart Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5 Amazfit Band 5

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı en düşük seviyeyi gördü

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli için Türkiye fiyatı bir kez daha en düşük seviyeye geriledi.

Global pazara geçtiğimiz ay içerisinde Mi Smart Band 5 olarak getirilen Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli, Türkiye’de ilk defa 369 TL‘den satışa çıkmıştı. Dikkat çeken bu modeli şu an büyük bir satış sitesinde 269 TL‘ye almak mümkün durumda. 300 TL altında düşüşe devam eden akıllı bileklik, görünüşü bakılırsa önümüzdeki dönemde daha da ucuzlayacak. Fiyatı bu gidişle 250 TL altını çabuk şekilde görecek bileklik, biliyorsunuz yerini aldığı Mi Band 4’e oranla devrimsel yenilikler getirmiyor ancak yine de Türkiye pazarında öne çıkmayı ciddi şekilde başarıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli