reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Smart Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı son indirimle en düşük seviyede

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli için Türkiye fiyatı bir kez daha en düşük seviyeye geriledi.

Global pazara geçtiğimiz haftalarda Mi Smart Band 5 adı altında duyurulan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli, hatırlarsınız Türkiye’de ilk defa 369 TL‘den satışa çıkmıştı. İşte bu modeli şu an başka büyük bir satış sitesinde ise 279 TL‘ye almak mümkün. Daha önce de söylediğimiz gibi 300 TL altında ufak da olsa düşüşe geçen dikkat çekici model, bu açıdan almayı düşünenleri beklemeye itecek gibi görünüyor. Fiyatın 250 TL altını hemen görmesi beklenmiyor ancak düşüş de sürüyor. Yerini aldığı modele oranla devrimsel yenilikler getirmeyen akıllı bileklik, yine de Türkiye pazarında öne çıkmayı başarıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli