reklamı kapat

POPÜLER

Tissot T-Touch Connect Solar akıllı saat

Altı ay pil ömürlü yeni akıllı saat: Tissot T-Touch Connect Solar [Video]

Swatch bünyesindeki önemli saat üreticilerinden Tissot, yeni akıllı saat modeli T-Touch Connect Solar ile karşımızda. Model dikkat çekici özelliklere sahip.

Akıllı saat pazarında dikkat çekmeye çalışan Swatch grubunun en yeni modeli Tissot T-Touch Connect Solar, şık tasarımıyla öne çıkan bir model. Elbette yuvarlak tasarlanan saat, 47 mm kasasıyla ufak modeller arasında yer almıyor. Bu açıdan özellikle erkeklere hitap eden model, firmanın düşük güç tüketimine özel SwALPS işletim sistemi üstüne kuruluyor. iOS, Android ve ilginç olarak Harmony OS destekli cihazlara bağlanabilen ürün, burada bildirimleri üzerine alabiliyor. Elbette detaylı aktivite takibi yapabilen saat, güneşten enerji elde edebiliyor olması ve SwALPS işletim sistemiyle tam 6 aylık bir pil ömrü sunabiliyor. Ancak saatin hibrit yapıda olduğunu mutlaka hatırlamak gerekiyor. Yani karşımızda tamamen ekrandan oluşan bir saat yer almıyor. Burada analog ile ufak ekranın tercih edildiği dijital yapı bir araya geliyor. Bu da aslında birçok kişi için çok daha güzel görünüyor. Bu tarz akıllı saat modelleri belirli kitlenin daha çok hoşuna gidiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tissot T-Touch Connect Solar akıllı saat kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Bünyesinde standart fiziksel butonlar yer alan saat, GPS üstünden navigasyon sunabiliyor. Harmony OS üstünden de anlaşılabileceği üzere Çin pazarında da iddialı olması için tasarlanan saat modeli, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 1.000 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Modelin tanıtım videosunu sayfanın üstünde izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER