reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Smart Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Smart Band 5 resmi Türkiye fiyatı açıklandı

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli, Türkiye’ye beklendiği gibi Xiaomi Mi Smart Band 5 olarak geliyor.

Global pazara Xiaomi Mi Smart Band 5 adı altında sunulan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli için Xiaomi Türkiye’den beklenen açıklama geldi. Türkiye pazarına dediğimiz gibi Mi Smart Band 5 olarak gelen model, 20 Temmuz itibariyle büyük bir satış kanalı üzerinden 329 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Kullanıcılar, 17-25 Temmuz tarihleri arasındaki ön sipariş döneminde ise akıllı bilekliği indirimli fiyat olan 299 TL‘den satın alabilecekler deniyor. Bunlar elbette Xiaomi Türkiye garantili olarak verilen fiyatlar. Türkiye pazarında çok merak edilen ürün, firmanın milyonlar satacağı giyilebilir teknolojileri arasında başı çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,1 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor. 

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli