reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık modelinin Türkiye fiyatı açıklandı

Xiaomi, ürün gamına eklendiği en yeni kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic için Türkiye fiyatını açıkladı.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık, Xiaomi Türkiye’nin açıklamasına göre 20 Temmuz itibariyle 249 TL fiyatla satışta olacak. Hem müzik düşkünleri, hem de iş profesyonelleri akla getirilerek tasarlandığı aktarılan kulaklık, tek bir tam şarjla 5 saat kesintisiz kullanım sunuyor ve aktarıldığı kadarıyla şarj özellikli taşıma kutusuyla batarya ömrünü 20 saate kadar çıkarabiliyor. Çift mikrofon ile ortam gürültüsünü engelleyerek telefon görüşmelerindeki ses kalitesini artıran ürün, otomatik olarak kulak içi algılama özelliğine de sahip. Yani kulaklık kulağınızdan çıkardığınız zaman izlediğiniz / dinlediğiniz içeriği otomatik olarak durdurabiliyor. SBC/AAC kodeklerine destek veren ve 14.2 mm dinamik sürücüleriyle ses kalitesi yüksek denilen kablosuz kulaklık, temel ihtiyaçlar için fazlasıyla iyi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık dikkat çekiyor

Apple AirPods’tan daha farklı bir hazne tasarımı benimseyen, kulaklıklar ise rakibinden büyük olmasına rağmen yakın tasarımda olan model, her zaman cepte taşınabilecek bir seçenek konumunda ve Türkiye’de gerçekten çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Bunun arkasında birçok rakibe oranla çok daha düşük olan fiyat etiketi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli