reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 2

İşte karşınızda Türkiye’de de beklenen Samsung Galaxy Z Fold 2

Galaxy Fold’un yerini alacak katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Fold 2 için ilk resmi basın görseli bulanık da olsa ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Z Fold 2 modeli biliyorsunuz Galaxy Note 20 ailesiyle beraber 5 Ağustos tarihinde geliyor. Kısa süre önce Samsung’un da resmi olarak ilk müjdesini verdiği telefon, tasarımsal olarak da sızdırılmış durumda. Yukarıda da dediğimiz gibi ilk görsel biraz bulanık ancak modelin tasarımı konusunda ilk gerçek seçenek konumunda yer alıyor. Galaxy Note 20’lerde de kullanılacak yeni renk seçeneğiyle karşımızda yer alan telefon, arkasında görebileceğiniz üzere büyük bir kamera modülü taşıyor ve yerini alacağı çıkışında büyük bir ekran sorunu yaşayan Galaxy Fold ile aynı katlanır gövde yapısını benimsiyor. 3.5mm kulaklık girişi yer almayan Samsung Galaxy Z Fold 2, şarj konusunda ise görebileceğiniz ve sürpriz olmadığı üzere USB-C kullanıyor. Modelin Türkiye’de de satılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 2 için teknik detaylar değişmiyor

Telefonun dışında 6,23 inç 2267×819 piksel 60 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Bu ekran son bilgilere göre Galaxy Fold’dan daha yetenekli durumda. Modelin içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç 2213×1689 piksellik 120 Hz bir OLED panel kullanıyor. Galaxy Z Fold 2duyulduğu kadarıyla 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olacak. Daha önce 1.600 dolara seviyesinde olacağı iddia edilen telefon, daha sağlam bir kaynağa göre 1.880 dolar gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacak. Kamera tarafında telefonun arkasında 12 megapiksel + 16 megapiksel + 64 megapiksellik bir kamera kurulumu yer alacak. Bu kamera sisteminde OIS de sunulacak.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!