reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

S Pen entegre Samsung Galaxy Z Fold 3 konsepti [Galeri]

Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli bu sefer hazırlanan bir konsept ile gündeme geldi. Telefon katlanabilir tarafta S Pen ile bir ilke imza atacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung’un 2021’deki üç katlanabilir telefon modelinden en çok dikkat çeken olacak. 1.999 dolarlık bir satış fiyatına sahip olacak Galaxy Z Fold 3, en son daha önce söylendiği gibi 7.59 değil 7.55 inç bir ana ekrana sahip olacak bilgisiyle gündeme gelmişti. Modelin dışındaki ekran ise 6.23 inç değil 6.21 inç olacak bilgisi verilmişti. Ekranının LTPO temelli olduğu ve 120 Hz yenileme sunduğunu bilinen Galaxy Z Fold 3, yukarıda da dediğimiz gibi ilke imza atarak adeta bir Galaxy Note modeli gibi entegre olarak S Pen kalem ile geliyor ve LetsGoDigital konsepti bunu tasarımsal açıdan erkenden karşımıza getiriyor. Katlanabilir telefon görebileceğiniz üzere genel olarak yerini alacağı Galaxy Z Fold 2‘den farklı olmayacak ancak S Pen ile çok daha farklı bir kullanıcı deneyimi getirecek. Modelin arkasında LetsGoDigital konseptine göreyse üçlü kamera yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 için başka neler biliyoruz?

Kore merkezli kaynaklara göre telefon ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli olacak. Pazara ekran altı kamera ile çıkan ilk telefon olmayacak Galaxy Z Fold 3, buna karşın katlanabilir tarafta bu “ilk ünvanını” üzerine alacak. Model gücünü ise hemen hemen kesin olarak Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemcilerden birisinden alacak.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için çıkan yeni özellikler