reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Z Fold 3 için ses getiren ekran altı kamera detayı

Samsung Galaxy Z Fold 3 için beklenen bir detay ciddi ciddi gündemde yer alıyor. Sağlam kaynaktan bu konuda bilgi gelmiş durumda.

Advertisement

Samsung Galaxy Z Fold 3 firmanın 2021’de satışa çıkacak en üst seviye katlanabilir telefonu olacak. Hatta firmanın genel olarak en gelişmiş amiral gemisi akıllı telefonu olacak model, sağlam kaynak Ice Universe’e göre ciddi ciddi selfie kamerasını ekran altına alacak. Yani cihazda bir ekran deliği olmayacak. Daha önce de telefonun ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli olacağı iddia ediliyordu. Pazara ekran altı kamera ile çıkan ilk telefon olmayacak Z Fold 3, buna karşın katlanabilir tarafta bu “ilk ünvanını” üzerine alacak bilgisi veriliyor. Ekran altı kamera konusunda çok uzun zamandır çalışan Samsung, kamera kalitesini bozmadan bunu yapabilecek mi büyük merak uyandırıyor. İlk örneklerden maalesef güzel sonuçlar gelmiyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 için başka neler biliyoruz?

1.999 dolarlık bir satış fiyatıyla raflara çıkacak amiral gemisi katlanabilir telefon modeli Z Fold 3, bildiğimiz kadarıyla 7.55 inç bir ana ekrana sahip olacak. Modelin dışındaki ekran ise 6.21 inç olacak bilgisi gündemde yer alıyor. Ekranının LTPO temelli olduğu ve 120 Hz yenileme sunduğunu bilinen Z Fold 3, adeta bir Galaxy Note modeli gibi entegre olarak S Pen kalem ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Model yüzde 99 ihtimalle kalemi direkt olarak bünyesinde taşıyor. Model gücünü ise hemen hemen kesin olarak Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemcilerden birisinden alacak.

İlginizi Çekebilir

Uzaktan park yetenekli elektrikli scooter