reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2’den çıkan dış ekran detayları

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 için  bu sefer dış ekran boyutları konusunda bir bilgi gündemde dolanıyor. İşte ortaya çıkanlar;

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2, Samsung’un 2021’deki üç katlanabilir telefon modelinden en çok dikkat çekenler olacak. Bu modellerden 1.999 dolarlık bir satış fiyatına sahip olacak Galaxy Z Fold 3, aktarıldığı kadarıyla ilginç olarak dışında 4 inç bir ekran taşıyacak. Galaxy Fold’a 4.6 inç dış ekran koyan ve bu konuda çok büyük eleştiriler alan Samsung, hatırlarsınız bunu 6.2 inç dış ekrana sahip Galaxy Z Fold 2 ile çözmüştü. Bu açıdan firmanın yeni modelde ileriye değil geriye gitmesi çok kötü ve bir o kadar da garip görünüyor. Bu açıdan bu bilgiye şimdilik biraz şüpheli yaklaşılıyor. Galaxy Z Flip’in yerini alacak Galaxy Z Flip 2 modelinde ise sağlam kaynaklara göre 3 inç dış ekran yer alıyor. Bu ise gerçekten güzel bir detay. Çünkü mevcut sürüm Galaxy Z Flip’in arkasında sadece saate yetecek çok ufak bir ekran yer alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 için başka neler biliyoruz?

Tasarımsal olarak Galaxy Z Fold 2 ile aynı yapıyı koruyacağı düşünülen telefon, Kore merkezli kaynaklara göre ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli de olacak. Pazara ekran altı kamera ile çıkan ilk normal telefon olmayacak Galaxy Z Fold 3, buna karşın katlanabilir tarafta bu “ilk ünvanını” üzerine alacak. Model gücünü ise kesin olarak Snapdragon 888 / Exynos 2100 işlemcilerden alacak.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için çıkan yeni özellikler