reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2’den yeni ekran bilgileri

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 için bu sefer iç ekranlar konusunda yeni bilgiler gelmiş durumda. İşte detaylar;

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2, Samsung’un 2021’deki üç katlanabilir telefon modelinden en çok dikkat çekenler olacak. Bu modellerden 1.999 dolarlık bir satış fiyatına sahip olacak Galaxy Z Fold 3, sağlam bir kaynak tarafından verilen bilgiye göre daha önce söylendiği gibi 7.59 değil 7.55 inç bir ana ekrana sahip olacak. Modelin dışındaki ekran ise 6.23 inç değil 6.21 inç olacak gibi görünüyor. Aktarıldığı kadar katlanabilir telefonun gövdesinde yer alan S-Pen nedeniyle Samsung, yeni cihazın ekran boyutlarından biraz kısmak zorunda kalmış durumda. Galaxy Z Flip’in yerini alacak Galaxy Z Flip 3 / 3 Lite modelinde ise 6.67 inç değil 6.70 inç ekran yer alacak bilgisi geliyor. Samsung bu katlanabilir özelinde ekranı çok az da olsa büyütmeyi tercih etmiş. Bu arada Galaxy Z Fold 3 ekranının LTPO temelli olduğunu ve 120 Hz yenilene sunduğunu belirtelim. Bu ekranın S-Pen çizimlerine nasıl dayanacağı ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 için başka neler biliyoruz?

Tasarımsal olarak Galaxy Z Fold 2 ile aynı yapıyı koruyacağı düşünülen telefon, Kore merkezli kaynaklara göre ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli de olacak. Pazara ekran altı kamera ile çıkan ilk normal telefon olmayacak Galaxy Z Fold 3, buna karşın katlanabilir tarafta bu “ilk ünvanını” üzerine alacak. Model gücünü ise kesin olarak Snapdragon 888 / Exynos 2100 işlemcilerden alacak.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için çıkan yeni özellikler