reklamı kapat

POPÜLER

DJI Pocket 2

DJI Pocket 2 için 420 TL’lik indirim fırsatı

Geçtiğimiz ekim ayında lanse edilen DJI Pocket 2 modelinin fiyatında indirime gidildi. Sahip olduğu özelliklerle VLOG çekimi yapan kullanıcıları hedef alan model ufak boyutu ve sunduğu performansla dikkat çekiyor. Piyasadaki fiyatı 3.725 TL olan kamera şu anda 3.299 TL‘ye satın alınabiliyor.

1/1.7 inç boyutunda bir sensörü barındıran kamera bu sayede çok daha kaliteli çekimler yapılmasını mümkün kılıyor. 64 megapiksellik ana kameraya sahip olan Pocket 2, selefine kıyasla daha detaylı çekimler gerçekleştirebiliyor. Daha büyük sensör daha detaylı çekim haricinde düşük ışık performansında da iyileştirme sağlıyor.

DJI Pocket 2
DJI, kameraya HDR video özelliğinin de yıl sonunda geleceğini belirtiyor. Yeni modelde dört adet mikrofon yer alırken bir önceki modelde iki adet mikrofon yer alıyordu. Dört adet mikrofon sayesinde kullanıcılara daha temiz bir ses kaydı elde edeceğe benziyor. Kamerada aynı zamanda yakınlaştırma yeteneği de yer alıyor. 64 megapiksel modundayken 8 kata kadar dijital yakınlaştırma yapılabiliyor.

DJI Pocket 2 yurt dışı fiyatı ne kadar?

Kamerayla birlikte kullanıcılara sunulan bir diğer önemli yenilik ise çıkarılabilir mikrofon desteği. Video konusunda zaten başarılı olan kameraya mikrofon desteği de geliyor. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen kameranın satış fiyatı ise 349 dolar.

İlgili video

DJI Pocket 2 ile tanışın