reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Z Fold 3 bu tasarımla karşımıza çıkabilir

Samsung Galaxy Z Fold 3 modeli bu sefer yine hazırlanan bir konsept ile gündeme geldi. Telefon tam olarak bu tasarımla karşımıza çıkabilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung’un 2021’deki üç katlanabilir telefon modelinden en çok dikkat çeken olacak. Kaynaklar haklıysa 1.999 dolarlık bir satış fiyatıyla raflara çıkacak Galaxy Z Fold 3, en son daha önce söylendiği gibi 7.59 değil 7.55 inç bir ana ekrana sahip olacak bilgisiyle gündeme gelmişti. Modelin dışındaki ekran ise 6.23 inç değil 6.21 inç olacak bilgisi verilmişti. Ekranının LTPO temelli olduğu ve 120 Hz yenileme sunduğunu bilinen Galaxy Z Fold 3, yukarıda da dediğimiz gibi ilke imza atarak adeta bir Galaxy Note modeli gibi entegre olarak S Pen kalem ile geliyor Ben Geskin tarafından hazırlanan tasarım, yüksek ihtimalle modele tasarımsal açıdan gerçek bir bakış getiriyor. Bu “resmi olmayan” Galaxy Z Fold 3 tasarımında elbette ilk olarak Galaxy S21 Ultra’nın arka kamera modülü dikkat çekiyor. Samsung’un bu modülü ciddi ciddi yeni katlanabilir modeline de koyması bekleniyor. Onun haricinde tasarımda Galaxy Z Fold 2’ye oranla dev fark göze çarpmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 için başka neler bekleniyor?

Ben Geskin’in ekran delikli tasarımının aksine kore merkezli kaynaklar telefonun ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli olacağını iddia ediyor. Pazara ekran altı kamera ile çıkan ilk telefon olmayacak Galaxy Z Fold 3, buna karşın katlanabilir tarafta bu “ilk ünvanını” üzerine alacak bilgisi veriliyor. Model gücünü ise hemen hemen kesin olarak Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemcilerden birisinden alacak.

İlginizi Çekebilir

Uzaktan park yetenekli elektrikli scooter