reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir telefon

13.499 TL’lik Samsung Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor? [Video]

Samsung Galaxy S20 ailesinden daha çok ses getiren Samsung Galaxy Z Flip nasıl üretiliyor dersiniz? İşte bunu gözler önüne seren video.

Samsung Galaxy Z Flip, Samsung’un ilk jenerasyon Fold sonrasında tanıttığı ikinci katlanabilir telefon modeli olarak büyük ses getirdi. Yüksek fiyatına rağmen ses getirmeyi başaran telefon için güzel bir üretim videosu geldi. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz videoda modelin oldukça gelişmiş üretim süreci gözler önüne seriliyor. Firmanın yaptığı resmi açıklamaya göre Galaxy Z Flip’in tasarımında Galaxy Fold’dan  tam ters bir yaklaşımla “Telefonu daha kompakt hale getirmek için katlamaya” odaklanılıyor. Model hakkında Samsung Electronics Mobil İletişim İş Birimi Başkan Yardımcısı Tae-joong Kim, “Boyut ve tutuş konforunun yanı sıra kullanıcı deneyimi de tasarımın odak noktalarından biriydi. Galaxy Z Flip’i hem cihaz kapalıyken temel bilgilere ulaşmayı hem de açıldığında oluşan geniş ekranda aynı anda farklı işlemler yapmayı kolaylaştıracak şekilde tasarladık.” diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip hakkında bilinmesi gereken tüm teknik detaylar

Telefon 6,7 inç 2636×1080 piksel Dinamik AMOLED ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışındaki sAMOLED bilgi ekranı 1,05 inç boyutunda. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, 15W hızlı şarj yanında 9W kablosuz şarj desteğine de sahip.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER