reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip

13.499 TL’lik Samsung Galaxy Z Flip parçalarına ayrıldı [Video]

Samsung Galaxy S20 ailesinden daha çok ses getiren Samsung Galaxy Z Flip, bu sefer içindeki tüm detayları gözler önüne seren video ile karşımızda.

Samsung Galaxy Z Flip, Samsung’un ilk jenerasyon Fold sonrasında tanıttığı ikinci katlanabilir telefon modeli olarak büyük ses getirdi. Yüksek fiyatına rağmen Türkiye’de değil ama yurt dışında ciddi talep gören telefon, stoklarını kısa sürede bitiriyor ve firmanın yüzünü güldürüyor. İşte bu yeni neslin önemli temsilcisi, yukarıdaki videoda parçalarına ayrıldı. Hassas yapısına rağmen içini açmanın imkansız olmadığı telefon, içerisinde görebileceğiniz üzere iki parça pil taşıyor. Pilin birisi yukarıda, diğeri ise aşağıda yer alıyor. Genel olarak parçalarının rahat şekilde sökülebildiği ve tek tek değiştirilebileceği görülen telefon, bu açıdan tamir konusunda kötü yorumlar almıyor. Videoda pillerini çıkarmanın da aşırı zor olmadığı görülen cihaz, şaşırtıcı şekilde yüksek ısının da yardımıyla ince ekranının kırılmadan değiştirilmesine izin veriyor. Videoda Samsung Galaxy Z Flip için kullanılan ve etkileyici görünen menteşe sistemi de karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip hakkında bilinmesi gereken tüm teknik detaylar

Telefon 6,7 inç 2636×1080 piksel Dinamik AMOLED ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışındaki sAMOLED bilgi ekranı 1,05 inç boyutunda. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, 15W hızlı şarj yanında 9W kablosuz şarj desteğine de sahip.

İlgili Video