reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip Xiaomi

Türkiye’de de yer alan Samsung Galaxy Z Flip için şaşırtan satış açıklaması

Yeni nesil katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip için dikkat çeken bir satış açıklaması geldi. Model çok dikkat çekiyor gibi görünüyor.

Türkiye’de bazı ufak indirimler ile 12.499 TL‘ye elde edilebilir hale gelen Samsung Galaxy Z Flip, genel olarak görüldüğü üzere çok pahalı bir telefon. Galaxy Fold’a oranla daha uygun olan ancak yine de çok kısıtlı bir kitleye hitap eden telefon, buna rağmen iyi satıyor gibi görünüyor. Gelen bilgilere göre Samsung, yeni koronavirüs Covid-19’un olumsuz etkilerine rağmen sadece mart ayında tam 230 bin adet satılmış durumda. Böyle pahalı bir telefon ve mevcut şartlar ışığında iyi satış rakamlarına ulaşan telefon, kısa süre önce satışa sunulan aşağıda görebileceğiniz altın renkli versiyonuyla da ses getiriyor. Altın renkli bu versiyon büyük talep görüyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip için bilinmesi gerekenler şöyle

Telefon 6,7 inç 2636×1080 piksel Dinamik AMOLED ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB dahili depolaması bulunan Galaxy Z Flip, microSD üzerinden artışa izin vermiyor. Arkasında 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera, önünde ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası taşıyan katlanabilir telefonun, dışındaki sAMOLED bilgi ekranı 1,05 inç boyutunda. Toplam 3.300 mAh pil üstüne kurulan telefon, 15W hızlı şarj yanında 9W kablosuz şarj desteğine de sahip.

İlgili Video