reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3, şirket için 2021’de tek olacak

Samsung’un yakında tanıtılacak katlanabilir telefonlarından Samsung Galaxy Z Flip 3, firma için kendi sınıfında tek olacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve aynı zamanda Samsung Galaxy Z Flip 3 ile büyük bir sürpriz olmaz ise 3 Ağustos tarihinde resmi olarak tanışıyoruz.

İşte bu modellerden yukarıda Galaxy Z Fold 3 ile beraber gördüğünüz Galaxy Z Flip 3, kendi form faktöründe Samsung için tek olacak. Yani 2021’de Samsung’dan başka bir dikey yapıda katlanabilir telefon gelmeyecek.

Sağlam bir kaynağa göre daha önce ismi geçen Samsung Galaxy Z Flip Lite, halen devam eden global çip sıkıntısı nedeniyle iptal edilmiş durumda. Bu modelin ciddi ciddi geliştirildiği ancak mevcut durumun buna izin vermediği gelen bilgiler arasında.

Artık 2021’de gelmeyeceği kesinleşen Galaxy Z Flip Lite’ın en önemli özelliği düşük fiyatı olacaktı. Ancak Galaxy Z Flip Lite üzerinden yapılan çalışmalar sayesinde Galaxy Z Flip 3 de eskisi kadar pahalı olmayacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 için fiyatlar tam olarak nasıl olacak?

Son bilgilere göre Galaxy Z Fold 3’ün başlangıç fiyatı 1.599 dolar seviyesinde olacak. Galaxy Z Flip 3 içinse başlangıç 959 dolar seviyesinde olacak gibi görünüyor.

Z Fold 3 ile Z Fold 2’nin fiyatına oranla yaklaşık 400 dolarlık bir indirime gidecek Samsung, bu sayede modellerden daha çok satmayı hedefliyor.

Galaxy Z Flip 3’ün en büyük farklarından birisi arkasında bir önceki sürümden çok daha büyük ekran olacak.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın