reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11 Ultra

Çift ekranlı Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı [İzle]

Xiaomi’nin son dönemde tanıttığı en güçlü modellerden Xiaomi Mi 11 Ultra için beklenen video geldi. Firma telefonu parçalarına ayırdı.

Xiaomi Mi 11 Ultra, en son arkasında 1,1 inç boyutunda Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklikten gelme bir renkli AMOLED ekran kullanılıyor haberiyle ses getirmişti.

Bu ikinci ekranı ve ekrana ev sahipliği yapan devasa kamera modülü ile çok ses getiren telefon, firmanın yukarıda izleyebileceğiniz videosunda iç güzelliğini gözler önüne serdi.

Arkası açıldığı zaman ilk göze çarpan yapay mercek / ayna kurulumu üzerine kurulan büyük periskop kamera sistemi olan telefonun, ana kamerası da büyük boyutuyla dikkatlerden kaçmıyor.

Biliyorsunuz bu ana kameranın arkasında 1/1.12 inç’lik Samsung GN2 sensör yer alıyor. Bu sensör en büyüklerden ve telefonu diğer kameralarıyla birlikte DxOMark’ın lideri yapıyor.

İçini açma videosunda telefonun arkasındaki büyük soğutma sistemi ve ekrana entegre parmak izi sensörü de görünüyor. Videoda ikinci ekran ise arka kapağa bağlı olduğu için direkt olarak öne çıkarılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 Ultra ile beraber Mi 11 Pro modeli da tanıtıldı

Ancak bu iki telefonun da Türkiye’de satılması şimdilik beklenmiyor. Bildiğiniz üzere firma daha normal Mi 11 modelinin Türkiye satışını yapmıyor.

Zaten Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra’nın Türkiye’de hitap ettiği kitle çok düşük durumda. Özellikle artan dolar kuru nedeniyle iki telefon da fazlasıyla pahalı olacak gibi görünüyor.

Firmanın fiyat konusunda Türkiye özelinde çok fazla yapabileceği bir şey bulunmuyor.