reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi 11 Ultra için çıkan ilginç su altı kutu açma videosu [İzle]

Xiaomi’nin son dönemde tanıttığı en güçlü modellerden Xiaomi Mi 11 Ultra için beklenen ilginç bir video daha yayımlandı.

Xiaomi Mi 11 Ultra, en son arkasında 1,1 inç boyutunda Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklikten gelme bir renkli AMOLED ekran kullanılıyor haberiyle ses getirmişti.

Bu ikinci ekranı ve ekrana ev sahipliği yapan devasa kamera modülü ile çok ses getiren telefon, daha sonra sayfanın en altında izleyebileceğiniz resmi videoda modeli parçalarına ayrılmıştı.

Son dönemdeki en özel telefonlardan olan Mi 11 Ultra için şimdi ise bir su altı kutu açma videosu geldi. Modeli öne çıkarmak adına ilginç adımlar atan Xiaomi, telefonun su geçirmezliğini göstermek adına güzel bir pazarlama taktiği kullandı.

Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz videoda telefon su altında çalıştırılıyor ve fotoğraf çekimi de yapılıyor. Mi 11 Ultra, firmanın su geçirmezlik sunan ilk amiral gemileri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 Ultra ile beraber Mi 11 Pro modeli de tanıtılmıştı

Ancak daha önce de söylediğimiz gibi bu iki telefonun da Türkiye’de satılması beklenmiyor. Bildiğiniz üzere firma daha normal Mi 11 modelinin Türkiye satışını yapmıyor.

Zaten Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra’nın Türkiye’de hitap ettiği kitle çok ama çok düşük durumda. Özellikle artan dolar kuru nedeniyle iki telefon da fazlasıyla pahalı olacak gibi görünüyor.

Türkiye’de normal Mi 11’in hitap ettiği kitle de olası 8 bin TL üstü fiyat nedeniyle çok ama çok sınırlı.

İlgili Video