reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Xiaomi, ürün gamına eklendiği en yeni kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic sonunda Türkiye’de satışta. İşte fiyatı;

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık, Xiaomi Türkiye’nin verdiği tarihten yaklaşık 15 gün sonra 249 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı. Dikkat çeken ürün şu an büyük bir satış kanalından hemen elde edilebiliyor. Hem müzik düşkünleri, hem de iş profesyonelleri akla getirilerek tasarlandığı aktarılan kulaklık, tek bir tam şarjla 5 saat kesintisiz kullanım sunuyor ve aktarıldığı kadarıyla şarj özellikli taşıma kutusuyla batarya ömrünü 20 saate kadar çıkarabiliyor. Çift mikrofon ile ortam gürültüsünü engelleyerek telefon görüşmelerindeki ses kalitesini artıran ürün, otomatik olarak kulak içi algılama özelliğine de sahip. Yani kulaklık kulağınızdan çıkardığınız zaman izlediğiniz / dinlediğiniz içeriği otomatik olarak durdurabiliyor. SBC/AAC kodeklerine destek veren ve 14.2 mm dinamik sürücüleriyle ses kalitesi yüksek denilen kablosuz kulaklık, temel ihtiyaçlar için fazlasıyla iyi görünüyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık çok satabilir

Apple AirPods’tan daha farklı bir hazne tasarımı benimseyen, kulaklıklar ise rakibinden büyük olmasına rağmen yakın tasarımda olan model, her zaman cepte taşınabilecek bir seçenek konumunda ve Türkiye’de gerçekten çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Biliyorsunuz firmanın diğer modelleri de çok yüksek satış rakamlarına ulaşıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli