reklamı kapat

POPÜLER

direksiyon seti Logitech G923

Gerçeğe en yakın deneyimi getiren direksiyon seti Logitech G923 tanıtıldı; işte fiyatı

Geliştirilen motor sistemiyle gerçeğe en yakın deneyimi getiren direksiyon seti Logitech G923 tanıtıldı. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

Yarış oyunları ve özellikle de yarış simülasyonlarını gerçeğe olabilecek en yakın şekilde deneyimlemek isteyenlerin hemen hepsinde bir direksiyon seti bulunuyor. İşte bu kullanıcılara hitap eden en yeni model Logitech G923, Xbox One, PS4 ve PC ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. Bünyesinde sürpriz olmadığı üzere debriyajın da olduğu metal bir pedal ünitesiyle beraber gelen G923, üst seviye malzeme kalitesiyle gerçek bir direksiyon hissiyatı sunuyor. Üzerinde oyun / simülasyon kontrolü için birçok buton yer alan G923, yerini aldığı eski modelden farkını yeni geliştirilen TRUEFORCE sistemi ile koyuyor. 2o yıllık Force Feedback (Gerçek bir araç tepkileri veren geri bildirim sistemi) tasarımını değiştiriyor denilen TRUEFORCE, firmaya göre çok ama çok uzun zamandır geliştiriliyor ve sürücünün araç ile yol etkileşimini hiç olmadığı kadar gerçekçi hale getiriyor. Söylendiği kadarıyla yeni sistem ile yoldaki gerçek anlamda her detay hissedilebiliyor. Güçlü motorlar ile desteklenen sistem, sürücünün bulunduğu yolun zeminini dahi hissetmesini gerçekçi şekilde simüle edebiliyor. Hatta direksiyonun motorun çalışma sarsıntısını dahi oyunculara aktarabildiği aktarılıyor. Burada Logitech TRUEFORCE‘un direkt olarak oyunlardaki fizik ve ses motorlarıyla birlikte çalıştığını aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Direksiyon seti Logitech G923 alandaki çıtayı yükseltiyor

Ağustos ayında 399 dolardan satın alınabilecek olan Logitech G923, normalde manuel vites ünitesi ile gelmiyor. Bunun için Logitech’ten ayrı satın alma yapılması gerekiyor. Ancak modelin arkasında alüminyum vites kulakçıkları yer alıyor. Yeni nesil otomobillerin çoğu artık otomatik vites üzerine kurulduğundan firma manuel vitesi ayrı satma tercihinde bulunuyor. Ürünün Türkiye fiyatı ise henüz net değil.

İlginizi Çekebilir

Oyun dünyasının yeni dönemi böyle olacak