reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G923
Logitech G923
Logitech G923

TrueForce destekli Logitech G923 direksiyon seti için indirim fırsatı

Yarış tutkunlarına hitap eden Logitech G923 direksiyon seti için indirim fırsatı var. Kısa bir süre önce bizim de incelediğimiz direksiyon şu anda 5.499 TL‘ye satın alınabiliyor. Direksiyonun daha önceki satış fiyatı 5.789 TL idi.

Tasarım açısından G29 ile benzerlik gösteren G923, PS5, PS4, PC ve Xbox Series X/S konsollarıyla uyumlu şekilde çalışıyor. 900 derece dönebilen direksiyon yapılan iyileştirmelerle daha iddialı bir konuma geliyor. Direksiyonu G29’dan farklı kılan ise yeni modelin sahip olduğu TrueForce teknolojisi. Gelişmiş bir titreşim motoru olarak karşımıza çıkan bu teknoloji yarış deneyimini tam anlamıyla yaşamaya olanak tanıyor. TrueForce teknolojisi Grid, Assetto Corsa ve Dirt Rally 2.0 gibi oyunlarda çalışıyor. Desteklenen oyunlarda programlanabilir çift debriyaj başlatma yardımı da mevcut. Bu sayede oyunlardaki başlangıç çizgisinden daha düzgün ve hızlı çıkılabiliyor. Profesyonel düzeyde yarış oyunu oynayan kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilen modelin ön tarafında renkli LED’ler bulunuyor. Renkli LED’ler uyumlu oyunlarda RPM aralığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G923 direksiyonunda vites sistemine de destek veriyor

En gerçekçi yarış deneyimi için opsiyonel olarak sunulan vites sistemi de tercih etmek mümkün. Bunun için ekstradan 1.269 TL ödemeniz gerekiyor. G923’teki ürün yazılımı, direksiyon motorlarından geçen tüm akımı izleyerek voltajı oyun fiziğinden gelen çıkışlara uyacak şekilde sürekli olarak ayarlıyor.

Logitech G923

İlginizi Çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü