reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G923

TrueForce destekli Logitech G923 direksiyon seti için yeni indirim fırsatı

Bizim de severek kullandığımız direksiyon seti olan Logitech G923 için indirim fırsatı geldi. Piyasadaki fiyatı kurlardan ötürü artan set şu anda 7.195 TL‘ye satılıyor. Direksiyon setinin piyasadaki fiyatı ise 9.874 TL.

G29 modeliyle benzer bir tasarım diline sahip olan direksiyon 900 derece dönebiliyor. Yapılan iyileştirmelerle çok daha iddialı hale gelen set  PS5PS4PC ve Xbox Series X/S konsollarıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Direksiyon Logitech’in TrueForce teknolojisiyle fark yaratıyor.  Gelişmiş bir titreşim motoru olarak karşımıza çıkan bu teknoloji yarış deneyimini tam anlamıyla yaşamaya olanak tanıyor. TrueForce teknolojisi Gran Turismo 7, GridAssetto Corsa ve Dirt Rally 2.0 gibi oyunlarda çalışıyor. Desteklenen oyunlarda programlanabilir çift debriyaj başlatma yardımı da mevcut. Bu sayede oyunlardaki başlangıç çizgisinden daha düzgün ve hızlı çıkılabiliyor. Profesyonel düzeyde yarış oyunu oynayan kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilen modelin ön tarafında renkli LED’ler bulunuyor. Renkli LED’ler uyumlu oyunlarda RPM aralığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G923, opsiyonel olarak vites sistemine de destek veriyor

En gerçekçi yarış deneyimi için opsiyonel olarak sunulan vites sistemi de tercih etmek mümkün. Bunun için ekstradan 1.489 TL ödemeniz gerekiyor. G923’teki ürün yazılımı, direksiyon motorlarından geçen tüm akımı izleyerek voltajı oyun fiziğinden gelen çıkışlara uyacak şekilde sürekli olarak ayarlıyor.

Logitech

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın