reklamı kapat

POPÜLER

Netflix, yerli Zeytin Ağacı

Video: Netflix, yerli Zeytin Ağacı için resmi fragmanı paylaştı

Netflix, üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşme hikayesini anlatan Zeytin Ağacı için resmi fragmanı paylaştı.

Yerli Zeytin Ağacı içeriği hakkında Netflix Türkiye şunları aktardı: “Yakın arkadaşlar şehirden Ayvalık’a yolculuğa çıkarlar. Aslında geçmişlerinden, seçtikleri geleceğe doğru yola çıktıklarından habersizlerdir. Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te!” Peki içeriğin konusu tam olarak ne? Bu konuda yapılan açıklama ise şöyle: “Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir.

Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yerli içeriklerin sayısını sürekli olarak arttıran Netflix, Türkiye’nin alandaki en büyüğü olmayı sürdürüyor. Firma yerli içerikler üzerinden Türkiye’ye maddi açıdan büyük katkı sağlıyor.

Netflix ve yerli içeriği Zeytin Ağacı yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı