reklamı kapat

POPÜLER

Volta VB7
Volta VB7
Volta

100 km menzil sunan Volta VB7 için A101 kampanyası

A101 elektrikli bisiklet modellerini kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. 21 Temmuz‘da geçerli olacak kampanya kapsamında Volta VB7 elektrikli bisiklet, A101’de satışa sunuluyor.

Volta’nın internet sayfasında 27.270 TL fiyat etiketine sahip olan modelin A101’deki fiyatı 17.999 TL olacak. Kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabilen bisiklet hava, yol ve güç koşullarına bağlı değişkenlik gösterebiliyor. 100 kilometreye varan bir menzil sunan modelde 250 watt gücünde bir motor kullanılıyor. Bisikletteki batarya 4.5 saatte şarj edilebiliyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen Volta VB7, batarya dahil 35 kilogram ağırlığında. 7 kademeli Shimano vites sistemiyle gelen bisikletin ön ve arka tarafında LED farlar yer alıyor. Bisiklette 5 kademeli LCD gösterge bulunuyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden sürüşle ilgili detaylara ulaşabiliyor. 150 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunan bisikletin arka kısmında bagaj aksesuarı mevcut. Kullanıcılar bu bagaja alışveriş poşetlerini veya çantalarını yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VB7 elektrikli bisiklet kolay şarj imkanı sağlıyor

Katlanabilir süspansiyonlu seleyle gelen bisiklette darbelere karşı mukavemeti artırılmış özel çelik şasi kullanılıyor. Fren koluna entegre zili de bünyesinde barındıran modelde batarya kolay bir şekilde çıkabiliyor. Kullanıcılar bu sayede bataryaları kolay bir şekilde evlerinde şarj edebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın