reklamı kapat

POPÜLER

Volta VSM elektrikli bisiklet

40 km menzil sunan Volta VSM elektrikli bisiklet için yeni A101 kampanyası açıklandı [16 Mayıs 2024]

Volta VSM elektrikli bisiklet yeniden A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak araç yüzde 100 pille 40 kilometre menzil vadediyor. Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen bisikletteki menzil değeri  yol, hava ve sürücü koşullarına göre değişiklik gösteriyor.

Araç saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşıyor. 220 wattlık motor gücüne sahip olan bisiklet pil dahil 52 kilogram ağırlığında. Kapaklı bir ön sepete sahip olan bisiklete bu sayede çantalar veya alışveriş poşetleri de konulabiliyor. Bisiklette bununla birlikte 3 kademeli LED akü seviye göstergesi yer alıyor. Gündüz seyir farı, LED ön far ve LED arka lamba gibi ışık sistemlerini de bünyesinde barındıran VSM elektrikli bisiklette geniş ve konforlu bir sele bulunuyor. Bisiklet gaz kolu ve pedal desteğiyle kullanılabiliyor. Bisiklet alüminyum alaşım jantla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VSM elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kilitli ve taşınabilir batarya ile evde kolay şarj imkanı da sunan bisiklette metal ön ve arka çamurluklar kullanılıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin indirimli fiyatı ise 15.490 TL. Elektrikli bisikletin taksitli fiyatı ise 17.349 TL. Aracın kullanımı için plaka zorunluluğu bulunuyor. Bisiklet A101’in online sayfası üzerinden satın alınabiliyor.  Bisikleti satın alanlara 2 yıl garanti süresi de sunuluyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın