reklamı kapat

POPÜLER

JVC 40VF5405T

40 inçlik bütçe dostu JVC 40VF5405T televizyon için yeni A101 kampanyası [16 Mayıs 2024]

JVC 40VF5405T  televizyon için A101 kampanyası açıklandı. 16 Mayıs‘’ta A101’de piyasaya sürülecek televizyon 40 inçlik ekran boyutuna sunuyor. Full HD çözünürlük desteğiyle yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda akıllı özellikler karşımıza çıkıyor. Bu sayede televizyona uygulamalar yüklemek mümkün.

JVC 40VF5405T  modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 2 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. HDMI bağlantısı sayesinde kullanıcılar oyun konsollarını, uydu alıcılarını veya projektörlerini cihaza bağlayabiliyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi gibi bağlantı noktası da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC 40VF5405T televizyon uygun fiyata televizyon arayanlara hitap ediyor

Televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 8.999 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor. Cihaz kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Teknolojik cihazlar için yapılacak yeni kampanya haberlerini sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın