reklamı kapat

POPÜLER

JVC 32VH5100T

32 inçlik JVC 32VH5100T TV için A101 kampanyası [30 Mayıs 2024]

JVC 32VH5100T televizyon için A101 fırsatı var. 30 Mayıs‘ta A101’de satışa sunulacak televizyon 32 inçlik ekran boyutuna sahip. Full HD çözünürlük sunan televizyon giriş seviyesine konumlanan bir model olsa da cihaz akıllı özelliklere destek veriyor.

JVC 32VH5100T  modelinde YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 2 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. HDMI bağlantısı sayesinde kullanıcılar oyun konsollarını, uydu alıcılarını veya projektörlerini cihaza bağlayabiliyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi gibi bağlantı noktası da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC 32VH5100T televizyon uygun fiyata televizyon arayanlara hitap ediyor

Televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 5.399 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor. Cihaz kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER