reklamı kapat

POPÜLER

JVC LT-70VU7405T

70 inçlik yerli üretim JVC LT-70VU7405T Ultra HD TV için A101 kampanyası [30 Mayıs 2024]

A101 büyük ekran boyutuyla dikkat çeken JVC LT-70VU7405T televizyonu kampanyalı olarak satışa sunuyor. 30 Mayıs‘ta A101’de piyasaya çıkacak televizyon 70 inçlik ekran boyutuna sahip.

4K çözünürlük desteğiyle yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda Android işletim sistemi karşımıza çıkıyor. Bu sayede televizyona uygulamalar yüklemek mümkün.

JVC LT-70VU7405T modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 3 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC LT-70VU7405T televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Dolby Atmos ses desteğine de sahip olan televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 24.999 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın