reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55UA2263DT

Toshiba 55UA2263DT TV için yeni A101 fırsatı [30 Mayıs 2024]

Toshiba 55UA2263DT televizyon A101’de yeniden satışa çıkıyor. 4K çözünürlük sunan televizyon 55 inçlik ekran boyutuna sahip. Uygun fiyatlı televizyon modelleri arasında bulunan televizyon 3 yıl servis güvencesini Vestel bünyesinde sunuyor.

Artık çoğu akıllı televizyon modelinde olduğu gibi Toshiba 55UA2263DT modelinde de NetflixYouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü geliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K kalitesinde izleyebiliyor. Chromecast ve Bluetooth gibi özelliklerinin de yer aldığı televizyonda bir web kamera yok. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Kullanıcılar Bluetooth desteği sayesinde klavye veya fareyi televizyona bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantı noktası yer alıyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Cihazın ses özellikleri arasında Dolby Audio özelliği de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55UA2263DT televizyonda hangi işletim sistemi var?

Televizyonda farklı uygulamalar ve oyunlar Android TV sayesinde yüklenebiliyor. 30 Mayıs’ta A101’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı 13.999 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Bugünlerde bütçe dostu bir televizyon arıyorsanız A101’in kampanyasına göz atabilirsiniz.  Teknolojik ürünlere gelen kampanya haberlerini internet  sayfamız üzerinden paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER