reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55UA2263DT

Toshiba 55UA2263DT için yeni A101 kampanyası açıklandı [29 Şubat 2024]

 - Güncelleme: 24 Şubat 2024 17:27

Toshiba 55UA2263DT televizyon için yeni A101 fırsatından söz edelim. Daha önceden de A101’de satışta olan televizyon 55 inçlik ekran boyutuna sahip. 3 yıl Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon 4K çözünürlük desteği sunuyor.

Bütçe dostu bir televizyon modeli olan cihaz uygulama desteğiyle de göze çarpıyor. Popüler video uygulamaları Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar televizyonda rahatlıkla kullanılabiliyor.  Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K kalitesinde izleyebiliyor. Chromecast ve Bluetooth gibi özelliklerinin de yer aldığı televizyonda bir web kamera yok. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Kullanıcılar Bluetooth desteği sayesinde klavye veya fareyi televizyona bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantı noktası yer alıyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55UA2263DT televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda farklı uygulamalar ve oyunlar Android TV sayesinde yüklenebiliyor. 29 Şubat’ta A101’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı 14.999 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 15.119 TL‘ye çıkıyor. Teknolojik ürünlere gelen kampanya haberlerini internet  sayfamız üzerinden paylaşmak sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın