reklamı kapat

POPÜLER

Escamp 6500 Flat Tiny House

Escamp 6500 Flat Tiny House için A101 kampanyası duyuruldu [29 Şubat 2024]

A101 yenilikçi ürünleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. A101 bu kez Escamp 6500 Flat Tiny House‘u satışa sunuyor. Önümüzdeki hafta satışa sunulacak olan tiny house A101 için özel olarak üretilmiş durumda.

Sadece mağazalarda satışta olacak olan Escamp 6500 Flat Tiny House, 2 yıl garanti süresiyle geliyor. 16 metrekarelik yaşam alanı (1+1) sunan ev 2+1 yetişkin için uygun. Kullanıcıların mini evi kullanabilmesi için O2 olarak adlandırılan belgeyi alması gerekiyor. Dış ölçü uzunluğu 650 cm olan evin derinliği 255 cm ve yüksekliği 250 cm. Taşıyıcı sistem modüllerinde endüstriyel boyalı, güçlendirilmiş şasinin kullanıldığı tiny house’un çatısında CTP kompozit panel teknolojisi bulunuyor. Doğrama sisteminde PVC cephe sisteminin (ısıcam belgeli) yer aldığı evde suya ve neme dayanıklı muftak ve banyo mobilyaları yer alıyor. Mini ev AGT olarak adlandırılan duvar paneline sahip. Frezelenmiş üstün yoğunluklu MDF ile üretilen duvar kaplama modelleri ısı, nem ve ses yalıtım özelliklerine destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Escamp 6500 Flat Tiny House çok yakında A101’de

20 Şubat’ta A101’de satışa sunulacağı açıklanan tiny house’un fiyatı ise 399 bin TL olacak. Kullanıcılar bu mini evi kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edebilecek. Mini evin taksitli fiyatı ise 427.893 TL olacak. Tiny house’u satın alanlara kişilere evleri 30 gün içerisinde il ve ilçe merkezlerine ücretsiz olarak teslim edilecek. Görseldeki yatak, koltuk ve orta sehpa mini eve dahil değil.  Afişteki ürünün plaka işlemlerinin müşteri tarafından yaptırılması gerekiyor. Yeni kampanya haberlerini de önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER