reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55UA2263DT

Toshiba 55UA2263DT TV için yeni A101 kampanyası [4 Temmuz 2024]

Toshiba 55UA2263DT televizyon için yeni A101 kampanyası duyuruldu. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4K çözünürlük sunuyor. Bütçe dostu televizyon 3 yıl servis güvencesini Vestel bünyesinde sunuyor.

Artık çoğu akıllı televizyon modelinde olduğu gibi Toshiba 55UA2263DT modelinde de Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü geliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K kalitesinde izleyebiliyor. Chromecast ve Bluetooth gibi özelliklerinin de yer aldığı televizyonda bir web kamera yok. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Kullanıcılar Bluetooth desteği sayesinde klavye veya fareyi televizyona bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantı noktası yer alıyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Cihazın ses özellikleri arasında Dolby Audio özelliği de bulunuyor. Bu sayede iyi bir ses deneyimi sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55UA2263DT televizyon çok yakında A101’de

Televizyonda farklı uygulamalar ve oyunlar Android TV sayesinde yüklenebiliyor. 4 Temmuz’da A101’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı 13.999 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Bugünlerde bütçe dostu bir televizyon arıyorsanız A101’in kampanyasına göz atabilirsiniz. Teknolojik ürünlere gelen kampanya haberlerini internet sayfamız üzerinden paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın