reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 32 inç televizyon

Dijitsu 32 inç televizyon için BİM fırsatı [5 Temmuz 2024]

Dijitsu 32 inçlik televizyon için BİM fırsatından söz edelim. 5 Temmuz’da BİM’de satışa sunulacağı açıklanan televizyon uygun fiyata televizyon sahibi olmayı düşünenlere hitap ediyor.

Ekran çözünürlüğüne bakıldığında Dijitsu 32 inçlik televizyonda 1.366 x 768 piksel çözünürlük değeri kullanıldığını görüyoruz. Televizyon bütçe dostu fiyatıyla da göze çarpıyor. Ufak ekran boyutuna sahip Dijitsu 32 inçlik televizyon arayanlara hitap eden modelde Amazon Prime VideoNetflixYouTube ve Exxen gibi uygulamalar yer almıyor. Kullanıcıların bu uygulamaları kullanabilmesi için harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duyuyor. Dahili uydu alıcısını da bünyesinde barındıran televizyon bu sayede harici bir alıcıya ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 900:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi bağlantı noktası yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 32 inç televizyon modelinin BİM’deki ne kadar olacak?

İki adet UB bağlantı noktasına destek veren televizyona bu sayede USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. LED görüntüleme teknolojisine destek veren televizyon önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın satış fiyatı ise 4.599 TL olacak.  178 derecelik görüş açısı sunan televizyon kredi kartlarıyla 6 taksitle de temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın