reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 32 inc TV

Dijitsu 32 inç TV için yeni BİM avantajı duyuruldu [12 Ocak 2024]

Dijitsu 32 inç TV için yeni BİM kampanyasından söz etmek istiyoruz. Piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı televizyon modellerinden olan cihazda Android veya webOS işletim sistemi ne yazik ki mevcut değil.

Kullanıcıların akıllı özelliklere sahip olması için harici olarak bir medya oynatıcısı satın alması gerekiyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük değeri sunan televizyon bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor. Ufak ekran boyutuna sahip Dijitsu 32 inçlik televizyon arayanlara hitap eden modelde Amazon Prime Video, Netflix, YouTube ve Exxen gibi uygulamalar yüklü geliyor. Dahili uydu alıcısını da bünyesinde barındıran televizyon bu sayede harici bir alıcıya ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 900:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 9 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 6 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi bağlantı noktası da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 32 inç TV yeniden BİM’e geliyor

İki adet UB bağlantı noktasına destek veren televizyona bu sayede USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Televizyon 12 Ocak’ta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın satış fiyatı ise 3.399 TL olacak. 178 derecelik görüş açısı sunan televizyon kredi kartlarıyla 9 taksitle de temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER