reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 65UA2263DT

65 inçlik Toshiba 65UA2263DT Full HD TV için yeni A101 fırsatı [11 Ocak 2024]

Toshiba 65UA2263DT televizyon için yeni A101 fırsatı var. Adından da anlaşılacağı üzere 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyonda 4K çözünürlük desteği var.

Full HD’den daha yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda Android TV yer alıyor. Uygulamaların ve oyunların yükleneceği televizyonda akıllı telefonlarda da kullandığımız Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi uygulamalar mevcut. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K çözünürlükte izleyebiliyor. İki adet USB bağlantı noktasının bulunduğu Toshiba 65UA2263DT kullanıcıların USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebilmelerine imkan tanıyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği mevcut değil. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var.  Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Wi-Fi desteğine de sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor.  Google Play Movies & TV uygulamasının da bulunduğu televizyonda kullanıcılar filmler satın alabiliyor veya kiralayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı akıllı televizyon: Toshiba 65UA2263DT

11 Ocak’ta A101’de satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 18.499 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 19.424 TL‘ye çıkıyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER